Elektromechanik kolejových vozidel (Praha - Hostivař)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici elektromechanika kolejových vozidel do Prahy - Hostivaře. Nabízená nástupní mzda od 160,- Kč/hod. čistého + stravenky, příspěvek na dopravu (500,-Kč). Ubytování zajištěno zdarma nebo příspěvek na vlastní bydlení (2.000,-), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Jedná se o práce na opravách metra. Pracoviště Praha - Hostivař. Pracovní doba pondělí až pátek od 6:30 do 14:30. Nástup možný ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, spolehlivost

Strojní zámečník (Praha - Hostivař)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici strojního zámečníka do Prahy - Hostivaře. Nabízená nástupní mzda od 140,- Kč/hod. čistého+ stravenky, příspěvek na dopravu (500,-Kč). Ubytování zajištěno zdarma nebo příspěvek na vlastní bydlení (2.000,-), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Jedná se o práce na opravách metra. Pracoviště Praha - Hostivař. Pracovní doba pondělí až pátek od 6:30 do 14:30. Nástup možný ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, spolehlivost

Elektromechanik (Plzeň)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici elektromechanika do Plzně. Nabízená nástupní mzda 180,- Kč čistého/hod., ubytování zajištěno zdarma (nebo příspěvek na vlastní bydlení), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Práce - výroba tramvají a vlakových souprav. Nástup ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, vyhlášku 50, spolehlivost

Svářeč (Plzeň)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici svářeče do Plzně. Nabízená nástupní mzda 180,- Kč čistého/hod., ubytování zajištěno zdarma (nebo příspěvek na vlastní bydlení), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Práce - výroba tramvají a vlakových souprav. Nástup ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, spolehlivost

Strojní zámečník (Plzeň)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici strojního zámečníka do Plzně. Nabízená nástupní mzda 170,- Kč čistého/hod., ubytování zajištěno zdarma (nebo příspěvek na vlastní bydlení), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Práce - výroba tramvají a vlakových souprav. Nástup ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru

Lakýrník (Plzeň)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici lakýrníka do Plzně. Nabízená nástupní mzda 200,- Kč čistého/hod., ubytování zajištěno zdarma (nebo příspěvek na vlastní bydlení), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Práce - výroba tramvají a vlakových souprav. Jedná se tedy o lakování velkých ploch. Nástup ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, spolehlivost

Jeřábník / vazač (Plzeň)

Hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici jeřábníka / vazače do Plzně. Nabízená nástupní mzda 150,- Kč až 180,- Kč čistého/hod., ubytování zajištěno zdarma (nebo příspěvek na vlastní bydlení), smlouva na dobu neurčitou, možnost přesčasů. Práce - jedná se o převoz a ukládání větších břemen. Podmínkou průkaz jeřábníka nebo vazače. Nástup ihned.

Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru, průkaz jeřábníka